Mamy kompetentny zespół fachowców z różnych dziedzin biznesu
Jesteśmy obecni w wielu sektorach gospodarki
W swoim portfolio posiadamy wiele wartościowych marek
Do każdej inwestycji podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem

Nasze projekty

 

Marka Infinity Polska - Kancelaria Finansowa powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi z sektora finansowego. Specjalizujemy się w obsłudze klienta indywidualnego jak i biznesowego. Nasi Doradcy i Planiści Finansowi posiadają bogate doświadczenie z rynku usług finansowych, dzięki czemu odnosimy sukcesy w podejmowanych przez nas działaniach. Naszym Klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz rozwiązania finansowe indywidualnie dopasowane do Ich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt z Doradcą który spotka się z Państwem i pomoże w zrealizowaniu Państwa planów, celów i marzeń.

     
 

Agencja Nieruchomości AS Property istnieje na rynku jako pośrednik już od lat. Zebrane doświadczenie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz wiedza pozwoliły nam osiągnąć sukcesy i przede wszystkim zdobyć zaufanie Klientów. Nasza firma to grupa pośredników, którzy służąc swym doświadczeniem i wiedzą, pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązania. Doradzimy jak sprzedać, wynająć mieszkanie, zakupić nowe lokum na rynku wtórnym lub pierwotnym. Dla nas owocna współpraca zaczyna się już od pomocy w wyszukiwaniu najodpowiedniejszej nieruchomości aż do podpisania korzystnych warunków umowy.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.